KLÍMA SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon.
Bővülés miatt új munkatársat keresnek

pozícióba.
Feladatok:
  • Szervezett karbantartások elvégzése berendezéseken (folyadékhűtő, hőszivattyú, klímaszekrény) és gépészeti rendszereken
  • Ipari hűtő-, klíma- és melegvíz-szolgáltató berendezések szerelése és karbantartása
  • Hibakeresések elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel és a szervizasszisztenssel
Elvárások:
  • Szakmai tapasztalat klímaberendezések szervizelésének területén
  • Min. technikusi végzettség (épületgépész, hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Motivált, proaktív személyiség
Előnyök:
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Amit ajánlanak:
  • Alapfizetés + bónusz + ügyeleti díj
  • Betanítási időszakot követően akár céges autó magánhasználatra
  • Mobiltelefon
  • Teljes munkaidő, folyamatos munkavégzés egész évben!
Munkavégzés helye:
  • A központ - Budapest, XI. kerület
  • Országos munkavégzés a szervizlátogatások során
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 63 nap múlva
PHYSICAL WORK / SKILLED WORK | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS / RENDSZERSZERELŐ Miért jó náluk dolgozni? A tulajdonosok jelen vannak a cég életében A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél Hosszú távban gondolkodnak a munkatársaikban, és nem projekt szinten Új, modern irodai környezetet biztosítanak Szakmai fejlődési lehetőséget nyújtanak

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg 20 fős technikusi csapatuk élére keresnek SZERVIZ VEZETŐT.

A hirdetés lejár 18 nap múlva