MEDIOR JAVA FEJLESZTŐ (TELJES VAGY 6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket. A megnövekedett megkeresések miatt szeretnének most bővülni és a csapatukba felvenni egy motivált medior szinten jártas

JAVA FEJLESZTŐ
kollégát.

TELJES VAGY 6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN - ALKALMAZOTTI ÉS VÁLLALKOZÓI JOGVISZONYBAN IS EGYARÁNT!
Feladatok:
  • Saját termékek továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
  • Java alapú web fejlesztés
Elvárások:
  • Min. 3 év Java backend oldalon szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek
  • Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet
  • Maven és JUnit ismeret
  • Spring, Scrum, agilis módszertanok
Előny:
  • Full stack fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Vállalkozói jogviszony
Juttatások:
  • Rugalmas munkaidő (teljes vagy 6 órás részmunkaidő)
  • Home office megbeszélés alapján
  • Piacképes bércsomag (alapbér + bónusz teljesítmény alapján)
  • Színvonalas munkakörnyezet, biztos háttér
  • Izgalmas és változatos projektek, új technológiák elsajátítása
  • Naprakész technológiák használata
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség- oktatási csomag, coaching, karrier előrelépés, tudásmegosztás, workshopok
  • Magánklinikai ellátás
  • Játékszoba, kávé, tea, gyümölcs, masszázs fotel, darts, Xbox, Oculus-VR játék
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület, könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet,várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod benyújtásával!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Rendelkezel PHP ismeretekkel? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :) PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi hátterű vállalat hazai cégcsoportja, akik fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújtanak globális szinten partnereik számára. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különféle iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos megoldásokat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára. Jelenleg 28 fő kolléga dolgozik budapesti központjukban, bővítés miatt keressük számukra az új munkatársat SZOFTVERMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most a következő pozícióba szakembert: PHP FEJLESZTŐ