TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk a hazai piac egyik legnagyobb kaputelefon nagykereskedelmével foglalkozó cég. Bővülés miatt keresik új munkatársukat

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.
Feladatok:
  • Vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő partnerkörrel történő kapcsolattartás, ügyfélmenedzsment
  • Új termékek/ szolgáltatások bemutatása a partnereknek
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, ügyféllátogatások megszervezése
  • Ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása
  • Heti jelentések, riportok készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat műszaki területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Szakirányú végzettség
  • Villamossági területen szerzett értékesítői tapasztalat

Juttatás:

  • Multinacionális, dinamikus csapat
  • Szakmai képzések
  • Alapfizetésen felül bónusz
  • Cafeteria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Céges autó
Munkavégzés helye:
  • Központ Budapest 9. kerületében
  • Országos látogatások
Amennyiben a pozíció feleltette az érdeklődésedet, pályázz rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Az értékesítés számodra nem csupán munka, hanem hivatás? Kitartó vagy, ha céljaid eléréséről van szó? Szeretnéd, ha eredményeidet szakmailag és anyagilag is kellőképpen elismernék? Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp görgess és olvass tovább, mert TÉGED keresünk! Partnerünk munkavédelmi eszközök, logisztikai segédanyagok forgalmazásával, márkaképviseletével foglalkozó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ/TERMÉKMENEDZSER

A hirdetés lejár 29 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok. A világban nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keres új kollégát a cég.

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Partnerünk debreceni székhelyű, dinamikusan fejlődő, fényforrások nagykereskedelmével foglalkozó cég. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: TERÜLETI KÉPVISELŐ

A hirdetés lejár 8 nap múlva