SENIOR LINUX RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Érdekel a technológia világa ,de ugyanakkor emberközpontú munkahelyet keresel ?

Magyarország egyik intenzíven fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó vállalatához keresünk új kollégát Budapest szívében található irodájukba

SENIOR  RENDSZERMÉRNÖK

pozícióba.

Közös céljuk megvalósításához az alábbiakkal járulhatsz hozzá :

  • Linux szerverek ( fizikai , virtuális ) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Általános support tevékenység ellátása

A következők tesznek téged különlegessé :

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében : Linux ( leginkább Debian ) , Apache, Nginx, PHP- FPM, MySQL, különböző virtualizációs platformok ( KVM , XEN )
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat komolyabb weboldalak üzemeltetésében
  • Képesség az önálló munkavégzésre , valamint a csapatmunkára is
  • Lendületes, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhető
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Amivel honorálják mindennapi munkádat :

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes, kimagasló fizetéssel honorálják teljesen bejelentett , alkalmazotti jogviszonyban
  • Év végi bónuszt , készenléti pótlékot kapsz
  • Rugalmas munkaidőt és heti 1nap HomeOffice lehetőséget ( + laptopot és mobiltelefont )
  • Sokrétű, izgalmas feladatkörrel és szerteágazó technológiákkal fogsz találkozni
  • Magyarország kiemelkedő weboldalainak üzemeltetésében vehetsz részt , valamint rálátásod lesz a szervertermek - és nagy hálózatok működtetésére is
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz , ahol hosszútávú, stabil perspektívát nyújtanak számodra a fejlődéshez
  • Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítanak számodra
  • Egy szuper csapat része lehetsz , ahol közösen ünneplik a születésnapokat és a különleges havi ebédeket, valamint csapatépítőket
  • Közvetlen ,kedves vezetőkkel dolgozhatsz együtt

További előnyt jelent, ha az alábbiakkal rendelkezel :

  • Streaming, illetve Openstack ismeret
  • Docker technológiában szerzett tapasztalat
  • Infrastruktúra automatizáció- ( Ansible, puppet ) és script nyelvek ismerete
  • Mentési, archiválási technológiákban való jártasság
  • Verziókezelő ismeret ( GIT, SVN )
  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest  13. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet , jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül és azonnal felvesszük veled a kapcsolatot !

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba: DEVOPS MÉRNÖK

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Nincsen olyan Linux rendszerrel összefüggő technológia, amit ne ismernél? Akkor téged keresünk! Az online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából LINUX HÁLÓZATI RENDSZERADMINISZTRÁTORT keres.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

We make chatbots… We are an enterprise chatbot provider. Trust us, this market is the Jungle. We are looking for an IT problem-solver guy to join our community as an IT OPERATION OFFICER Your job is to ensure IT stability in our business, at all cost. Bring what you know, your expertise, your personality, but most importantly bring your passion, dedication and discipline. This is not a chop-shop, this is an elite garage! We not just maintain high-end IT infrastructure, We also create them! You are going to be a member of the IT Operations Team, whose message is: „We cook your meals, we haul your trash, we connect your calls, we drive your ambulances, we guard you while you sleep. Do not **** with us.” /Fight Club/

A hirdetés lejár 20 nap múlva