GAZDASÁGI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha rendelkezik vezetői affinitással, kiváló szervezőkészséggel és önálló, precíz munkavégzés jellemzi, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Csatlakozzon Partnerünkhöz és legyen részese egy dinamikus termelőcég csapatának!

Partnerünk prémium élelmiszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.

A baromfiipari kínálatban az egyik legmagasabb technológiai feldolgozottságú szegmenst képviselik.

Termékskálájukban megtalálható a virsli, májas, felvágott, párizsi, és konzerv termékek, amelyek több ízben, csomagolásformában és méretben elérhetőek.

A kb. 300 fős cég Orosházán található, jól frekventált helyen.

6 fős gazdasági egységük vezetésére keressük új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK ÖNRE:

  • Teljeskörűen irányítja a Társaság számviteli, pénzügyi, adózási, gazdasági tevékenységeit.
  • Egy 6 fős csapat vezetését látja el (3 fő munkaügyi, 2 fő pénzügyi/számviteli, 1 fő adóügyi munkatárs).
  • Döntéselőkészítéshez vezetői beszámolókat készít.
  • Éves terveket, statisztikákat, kontrolling feladatokat végez.
  • A Társaság tevékenységét kiegészítő kisebb cégek könyvelését is ellátja (4 kisebb cég operatív, teljes körű könyvelése, éves zárás elkészítése).
  • A könyveléshez szükséges adatokat Cobra-Conto és Loga programban rögzíti.
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, felügyeleti szervekkel, pénzügyi intézményekkel, könyvvizsgálóval.

ÖNT KERESÜNK, HA...

  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalata van gazdasági/számviteli/pénzügyi területen (teljes körű könyvelési feladatok ellátásában).
  • Mérlegképes könyvelői végzettsége van (jelenleg is aktív regisztrált mérlegképes könyvelő).
  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettséggel rendelkezik.
  • Munkáját önállóan, precízen, pontosan, határidőket betartva hajtja végre.
  • Vezetői affinitás és jó szervezőkészség jellemzi.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat.
  • Pályázatmenedzsmenti tapasztalat.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL ÖN SZÁMÁRA:

  • Stabil, hosszútávú lehetőség egy kiemelkedő árbevétellel rendelkező, biztos hátterű, piacvezető vállalatnál.
  • Kiemelkedő kompenzációs csomagot adnak.
  • Üzemanyagtámogatást nyújtanak.
  • Családias, támogató környezet vár Önre.
  • Lehetősége lesz vezetői képessége további kibontakoztatására és fejlesztésére.

Munkavégzés helye: Orosháza (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Munkaidő: Kiszámítható munkaidő, hétfőtől – péntekig 7.30 - 16.00

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, és szívesen csatlakozna Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzen frissített magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon pénzügyi csapatukhoz, Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 51 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Van tapasztalata könyvelésben, ezen belül tárgyi eszközökkel is és szívesen ismerne meg egy sajátos, izgalmas területet? Amennyiben IGEN, ezen felül fontos Önnek a támogató, empatikus vállalati kultúra, a nyugodt munkakörnyezet és a stabil, tervezhető munkaidő, akkor csatlakozzon Partnerünkhöz! A piacvezető vállalat hazánkban működő 10 legnagyobb olasz cég egyike. Budaörsi központja hűtött és fagyasztott élelmiszerek raktározásával, belföldi és nemzetközi szállításával, disztribúciójával foglalkozik. 150 ezer négyzetméteres, modern telephelyét folyamatos, nagy volumenű beruházásokkal fejleszti. Most pénzügyi csapatuk újabb, tapasztalt tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Partnerünk az ország egyetlen bankjegy és egyik legnagyobb okmány és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Új munkatársukat keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva