AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLETEN)
Milyen feladatok várnak Önre:
  • A beérkezett ajánlatkérések műszaki áttekintése, kidolgozása, belső egyeztetéseket követően az ügyfél felé történő eljuttatása,
  • Az ajánlati határidők betartása, betartatása,
  • Az ajánlatokkal kapcsolatos bejárásokon, megbeszéléseken történő részvétel, és azokról jegyzőkönyv elkészítése,
  • Az alkalmazott műszaki megoldások optimalizálása, és gazdaságossági szempontok mentén alternatív műszaki irányok keresése,
  • Ajánlati kiírások elkészítése, és alternatív ajánlati költségvetések kidolgozása,
  • Munkaindító értekezletek előkészítése, részvétel az egyeztetéseken, azokról emlékeztetők összeállítása,
  • Kapcsolattartás a kivitelezési területtel - a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó dokumentációkat, információ csomagok átadása,
  • A szerződéses tartalomnak megfelelő költségvetés összeállítása,
  • Kapcsolattartás a Megrendelővel, a tervdokumentációk vonatkozásában,
  • Kapcsolattartás a műszaki előkészítéssel az árszintek ellenőrzése miatt.
Mi az, amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépészeti végzettség VAGY technikum (épületgépészeti területen),
  • Legalább 3 - 5 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadóként vagy vállalkozási előkészítőként, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen,
  • MS Office magabiztos ismerete, elsősorban Excel.
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • Angol- vagy német nyelvtudás
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít a cég,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: Hétfőtől- csütörtökig 7 órától -16.00 óráig, pénteken 7 órától -15 óráig

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk fő profilja a csarnoképületek (üzem- és raktárépületek) tervezése, acél vázszerkezetének gyártása, generálkivitelezése. Ezenkívül hagyományos építőipari tevékenységgel, irodaépületek generál tervezésével és generálkivitelezésével is foglalkoznak. A cég Vállalkozási csoportjának új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Vegyél részt Te is a hazai ingatlanpiac legnagyobb projektjeinek megvalósításában! Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, generálkivitelezéssel foglalkozó cég. Portfóliójuk széles körű projektekből áll, többek között laboratóriumokat, irodákat, logisztikai központokat és lakóparkokat is építenek. Csapatbővítés céljából keressük legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva