FULL-STACK JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk az 1998-ban alapított Capsys Informatikai Kft. magyar tulajdonban lévő
független szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást
és informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára.

Fő szakterületeik a fizetések és bankkártyák, a befektetések és a tőkepiacok.

A Capsys székhelye és otthoni piaca Magyarországon található, de eközben
14 országban dolgoznak különféle projekteken és számos referenciával, nemzetközi
tapasztalatokkal és jelenléttel is rendelkeznek Európában, Ázsiában és Afrikában is.

Most hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Amiben számítanak rád:
  • Full stack Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre állású egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris alkalmazások, saját termékek fejlesztése, üzemeltetése pénzügyi és energetikai szektorban
  • Hosszú távú, jól működő megoldásokat megtalálása
  • Dokumentálás magyar nyelven
Amit kérnek/elvárnak:
  • 5+ év full stack Java fejlesztői tapasztalat, Spring Boot ismerete
  • Angular 3+ év tapasztalat vagy nyitottság ennek megtanulására és használatára
  • Frontend feladatok, fejlesztési feladatok ellátása
  • Scrum tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás, hosszú távon működő, jó megoldásokra való igény
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Tanulási készség és igény
  • Jó dokumentációs készség, pontosság igényével
  • Dokumentáció olvasás angol nyelven
Előnyt jelent:
  • Microservice architektúra ismerete
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code),  TDD,  DDD
  • Banki és energiaszektoban szerzett tapasztalat
  • A következő technológiák ismerete:
  • Angular8, Ag-grid, MicroFrontend
  • Minikube/Kubernetes/OpenShift; NgiNX; Java 11; Spring Admin, Cloud,Data, Security, Batch, Integration
  • WebSocket; Hibernate; REST, SOAP; MATLAB integráció; MFA autentikáció; SSO, LDAP, Kerberos, Oauth2; ELK Stack; Unix/Linux OS; Azure/AWS Cloud
  • Apache Kafka; Oracle Service Bus; RabbitMQ
  • Openshift/Kubernetes Developer, felhő szolgáltatások (Azure, AWS)
  • Oracle 12; Redis; Hazelcast; ElasticSearch
  • Bitbucket; Jenkins; SonarQube; Maven; Nexus
  • JIRA; Confluence
Amit kínálnak:
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Nyitott gondolkodású Kollégák, barátságos légkör
  • Rugalmas munkaidő, nincs törzsidő
  • Home Office lehetőség (heti 2 nap irodai munkavégzést kérünk)
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Kávé, tea, gyümölcsnap az irodában
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XIII. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Partnerünk operációs részlegükre 3-5 éves gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva