TARGONCAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.

Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Áruátvétel és árukezelés kézi és gépi árumozgatással,
  • Termékek összekészítése, ellenőrzése,
  • Dokumentumok kezelése, raktári rend fenntartása,
  • Leltározás, rendszeres készletellenőrzés.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Targoncás jogosítvány (3312, 3313, 3324-es gépcsoportokra) + OKJ bizonyítvány.
Előnyt jelent:
  • Anyagmozgató munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit a cég biztosít Számodra:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelt béren kívüli juttatások, Cafetéria,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Lakhatási támogatás,
  • Napi 1 ingyenes meleg étkezés,
  • Saját, műszakhoz igazított buszjáratot biztosítunk a következő településekről Hőgyész, Magyarkeszi, Sásd, Előszállás és Kaposvári irányokból.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Physical, Auxiliary & Trained work | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva