SORVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

SORVEZETŐ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása (5-10 fős csapat irányítása),
  • Termelési folyamatok kontrollálása,
  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért,
  • Szállítási határidők teljesítése,
  • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs készség és emberismeret.
Előnyt jelent:
  • Műszaki, sorvezetői területen szerzett tapasztalat.
Amit a cég biztosít:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafetéria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Műszakhoz igazított céges buszjárat a környező településekről (Hőgyész, Szakály, Regöly, Iregszemcse, Nagyszokoly, Magyarkeszi, Pári, Nagykónyi, Értény, Ozora, Nagyszékely, Tolnanémedi, Simontornya, Pincehely, Dombóvár, Kaposvár, Dalmand, Sásd, Baranyajenő, Gödre, Sántos, Szentbalázs, Előszállás, Kaposvár),
  • Előre lépési lehetőség.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig, napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Csongrád - Csanád megye

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod ami megváltoztathatja az életedet. Te is szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol hatalmas tudásbázissal rendelkeznek, nagyon fontos számukra a fejlődés és a munkatársak szakmai kiteljesedése. Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 14 nap múlva
QUALITY ASSURANCE / CONTROL / MONITORING | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva