PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a budapesti székhelyű 6x6 Taxi 2014-től az Illés Holding tagja.
A klasszikus értelemben vett fuvarszervező cég fő célja, hogy a budapesti taxizásban
piacvezető helyre kerüljön. A társaság a folyamatos piaci helyzethez igazodva, új
fejlesztésekkel támogatja utasai elégedettségét, legyen szó üzleti vagy magán jellegű utazásról.

Ha szeretnél részt venni az egyik legjelentősebb hazai személyszállítással foglalkozó
vállalat menedzsmentjében és szívesen csatlakoznál egy dinamikus csapathoz,
itt a lehetőség, hogy megmutasd, mire vagy képes!

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkaköbe:

Feladatok:
  • Pénztár kezelése, nyilvántartása, pénztári ügyintézés biztosítása,
  • Teljes körű banki ügyintézés, folyószámlák lekérdezése, ellenőrzése, utalások rögzítése, kivonatok letöltése,
  • Szállítói számlák iktatása, könyveléshez előrögzítése,
  • Vevői számlák kiállítása, analitikák kezelése,
  • Szállítókkal, vevőkkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
  • Szerződött taxis partnerekkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
  • Együttműködés a könyveléssel, társterületekkel, partnereinkkel,
  • Napi, heti és havi szintű pénzügyi ellenőrzések, kimutatások készítése,
  • Tárgyi eszközök analitikus kezelése,
  • Szállítói szerződések kezelése, nyilvántartása, tárolása.
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • Minimum 3 év, vállalati pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Pénztár kezelésben szerzett tapasztalat,
  • Pontosság, precizitás,
  • Kiváló, ügyfélorientált kommunikáció szóban és írásban,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Pozitív szemlélet, fiatalos, lendületes személyiség,
  • Magas teherbíró képesség.
Előnyt jelent:
  • Számviteli ismeretek,
  • SAP Business One ügyviteli rendszer ismerete.
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • Családbarát munkahely,
  • Lehetőség heti néhány nap otthoni munkavégzésre,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség, szakmai ismeret bővítése,
  • Lelkes, összetartó csapat.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órában.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest 11. kerület, Hengermalom út
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra, hogy az általa felvehető tevékenységek közül szinte egyedülálló módon minden területen meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen. Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva