SOFŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K-FRUCTH Magyarország Kft. egy
élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó vállalat.

Csapatuk több mint két évtizedes tapasztalatával
és ügyfélközpontú üzleti felfogásával szolgálja partnereit.

Budapest X. kerületi, Száva utcai telephelyükre keressük
új munkatársukat az alábbi pozícióba:

SOFŐR
Leendő feladatok:
  • Rendelések kiszállítása (3,5-26 tonna össztömegű tehergépjárművel)
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció ellátása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B és/vagy C kategóriás jogosítvány
  • Aktív gépjármű vezetési gyakorlat
Előnyt jelent:
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkaidő:
  • Napi 8 óra (hajnali, reggeli, délelőtti, délutáni időszakban)
  • X. kerületi Száva utcai telephelyről indulva Budapest és környéke
Küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Partnerünk egy ellátási lánc integráló cége, melynek székhelye Budapesten, Magyarországon található. Küldetésük, hogy innovatív megoldásokat kínáljanak, amelyek lehetővé teszik ügyfeleik számára, hogy optimalizálják ellátási láncukat és elérjék üzleti céljaikat. Szakterületük a világ minden tájáról származó termékek és anyagok beszerzése, és szorosan együttműködnek ügyfeleikkel annak érdekében, hogy az ellátási lánc igényeit hatékonyan és megbízhatóan kielégítsék. Értékeik közé tartozik a minőség iránti elkötelezettség, az ügyfelek elégedettsége és a folyamatos fejlesztés. Fiatal, dinamikus csapatuk bővítésére keressük új, akár pályakezdő kollégáikat az alábbi pozícióba:

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A logisztika, fuvarszervezés területén már otthonosan mozog és ebben keres új kihívást? Szívesen dolgozna egy nemzetközi, mégis családias és közvetlen munkakultúrában? Most itt a megfelelő lehetőség Önnek! Partnerünk egy olasz háttérrel rendelkező, stabil faipari termelő vállalat, fő profilja a nyárrönkökből készült furnérlapok gyártása és értékesítése. Víziójukban nagy hangsúlyt kap a hosszútávú szervezetfejlesztés és közösségépítés, fontos számukra a munkakörülmények és a minőség folyamatos javítása. Vegye kezébe egy kulcsfontosságú terület, a szállítás és logisztika szervezését az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva