FRÖCCSÖNTŐ MŰSZAKVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízó cégünk már több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok, ajtók és árnyékolók területén. Három műszakos munkarendbe keresünk számukra új munkatársat a 21. kerületbe

pozícióba. A munkába állást egy hosszabb betanulási szakasz előzi meg.
Feladatok:
  • Fröccsöntő üzem termelésének folyamatos biztosítása, minőség és mennyiség ellenőrzése
  • A kijelölt területen dolgozók 3-4 fő vezetése, felügyelete és koordinálása
  • Műszakátadás-átvétel zökkenőmentes biztosítása
  • Az adott terület előírás szerinti működésének biztosítása
  • Munkavédelmi-, tűzvédelmi- és környezetvédelmi szabályok, előírások betartatása
Elvárások:
  • Műszaki végzettség és affinitás
  • Műanyagiparban szerzett ismeretek és tapasztalat
  • A Microsoft Office programok ismerete
Előnynek számít:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Targoncavezetői engedély
Amit a megbízó cég kínál:
  • Tapasztalattól függő bérezés megegyezés szerint
  • Havi teljesítménybónusz
Munkaidő:
  • Heti 5 nap, 3 műszak (6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 21. kerület (tömegközlekedéssel is megközelíthető helyen)
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Csongrád megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonú, vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével foglalkozó vállalat. Több, mint 30 éve vannak a piacon és foglalkoznak egyebek mellett különféle projektek teljes körű generálkivitelezésével, ipari padlók építésével, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációival, illetve építőipari vállalkozási tevékenységet is folytatnak. Csatlakozz bővülő csapatukba hódmezővásárhelyi telephelyükre, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva