PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy, az utóbbi években nagy ütemben fejlődő, betonacél és betonvas gyártásával, megmunkálásával foglalkozó vállalat. A kezdetben családi vállalkozásként működő szervezet jelentős növekedésben van, emiatt szeretnék pénzügyi folyamataikat is fejleszteni, hogy lépést tudjanak tartani a növekedéssel, ezért pénzügyi csapatuk élén bővülnének új vezetői pozícióval:

Milyen feladatokban számítanak Önre?

  • A Társaság számviteli, pénzügyi, adózási tevékenységének felügyelete, ellenőrzése
  • Kb. 9 fős csapat koordinálása
  • Pénzügyi-számviteli folyamatok kialakítása, átszervezése
  • Külső könyvelő irodával kapcsolattartás – a könyvelés ki van szervezve, a pénzügy adatszolgáltatóként vesz részt a folyamatban
  • Pénzügyi, számviteli ellenőrzések
  • Riportok, statisztikák, vezetői beszámolók készítése - döntések előkészítéséhez
  • Kontrolling feladatok, éves tervkészítés

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat gazdasági, pénzügyi, számviteli területen
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Jó folyamatszemlélet és érdekérvényesítő képesség

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • SAP Business 1 ismeret
  • Pénzügyi folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat

Mit kínál a cég?

  • Pozícióhoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, melyről bértárgyalás során állapodik meg a megbízóval
  • Igény esetén bejárástámogatás, vagy egyéb béren kívüli juttatás, mely szintén megállapodás kérdése

Munkaidő:

  • 7:00 - 16:00

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Balmazújvárosi út

Amennyiben szívesen egyeztetne a részletekről, jelentkezni szakmai önéletrajzzal a lenti gombra kattintva lehetséges!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Békés megye

Partnerünk prémium élelmiszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A kb. 280 fős cég Orosházán található, jól frekventált helyen. 6 fős gazdasági egységük vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 59 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

A forecast elemzések, havi és negyed éves riportok, költségszámítások a mindennapjaid szerves részét képezik? Amennyiben kontrolling területen dolgozol és nem csak Excel táblázatokban érzed magad otthon, hanem vezetési, szervezési készségedet is szívesen kamatoztatnád, úgy ez a lehetőség most neked szól! Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata. Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás. Egy szuper csapat élére keressük hozzájuk az új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva