KEY ACCOUNT MANAGER (MECHANIKAI ANYAGOK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Karbantartási anyagok értékesítése főként meglévő vevők számára,
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás az adott régióban napi szintű személyes jelenléttel, ennek keretében: termékek bemutatása, ismertetése, képzések tartása vevők számára, műszaki árajánlatok kidolgozása, vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása,
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, költségmegtakarítási projektek tervezése és megvalósítása.
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 3 éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalat műszaki területen,
  • MS Office ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetési engedély,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhető, önállóan munkaképes, de csapatjátékos személyiség.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Karbantartási és munkavédelmi termékek piacának ismerete,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Fejér megye (Székesfehérvár és vonzáskörzete)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 59 nap múlva

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Our Client is a market leading eCommerce site search company looking for an ambitious KEY ACCOUNT MANAGER ready take on a new challenge. We’re looking for a go-getter who with a track record of success and the willingness to develop relationships with our existing customers. You will be a key member of our awesome team. We work with eTailers in more than 10 European countries and are expanding globally. In this role you can extend your technological, sales, project management, presentation, and product development skills.

A hirdetés lejár 15 nap múlva