MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • Ajánlati fázisban lévő munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, megrendelői egyeztetése, pontosítása
  • Tervek, dokumentációk átvétele, feldolgozása, nyilvántartása ( a terveket az új kolléga a projekt menedzsertől kapja meg elektronikusan)
  • Ajánlati nyilvántartás vezetése, karbantartása
  • Árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, részletes elemzések készítése, kalkulációk
  • Alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás – árajánlatok bekérése
  • Megrendelői szerződés előkészítés, aktív részvétel a szerződéskötésben
  • Vevői szerződés, kivitelezési tervdokumentáció, ütemterv, projekt-költségvetés megismerése
  • Árajánlatok bekérése, ártükör készítése, kiszerződések dokumentálása
  • Munkaterületi organizáció támogatása projektvezetővel együttműködve ( az árazás során az előkészítő mondja meg, hogy milyen anyagból mikor mennyit kell felhasználni, az új kolléga feladata ennek nyomon követése)
  • Projekt adminisztrációs feladatok: hatósági bejelentések, céges nyilvántartások, szerződés-nyilvántartó, átadási dokumentáció
  • Havi-, időszaki teljesítésigazolások elkészítése, benyújtása és időbeni követése
  • Alvállalkozói teljesítések kiadása, anyagátvételi bizonylatok dokumentálása
  • Projekt költség- és fedezetkalkuláció készítése, proaktív követése
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Minimum 3 év tapasztalat mélyépítési területen
  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség
Amit a cég kínál:
  • Ténylegesen versenyképes bér
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Bónusz lehetőség
Munkavégzés helye: Pest megye VAGY Csongrád megye (Pest megyei munkavégzés esetén betanulási időszak alatt heti 1-2 napot Szegeden szükséges tölteni.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Budapest

Partnerünk olyan akusztikai paneleket, terelőlapokat és mennyezeti rendszereket fejleszt, gyárt és forgalmaz, amelyek az emberek jólétének és teljesítményének javításával hozzájárulnak a jó munkakörnyezet kialakításához. Vállalatuk számos országban, több kontinensen is jelen van, így Magyarországon is. Itthoni bővülő csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva