KOMMUNIKÁCIÓS ÉS FOLYAMAT KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata. Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás. 400 munkavállalót foglalkoztat 5 magyarországi telephelyen.
Csapatába keresünk kollégát az újonnan induló

KOMMUNIKÁCIÓS- ÉS FOLYAMATKOORDINÁTOR
(SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI TERÜLET)

pozícióba, rugalmas munkakezdési lehetőséggel.
Kommunikációs- és folyamatkoordinátorként leendő feladatai:
  • Első számú kapcsolattartóként a kiemelt fontosságú ügyfelek és társosztályok kiszolgálása
  • Beérkező ügyféligények kezelése és a folyamatok kontrollja, fejlesztése
  • A közúti szállítmányozási csapat képzésében való segédkezés
  • Operációs vezetővel való közvetlen együttműködés
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség mellett szakmai OKJ-s képesítés megléte (szállítmányozási vagy vámügyintézői területről)
  • Legalább 1 éves tapasztalat szállítmányozási koordinációban
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készség
Amit Megbízónk kínál:
  • Alapfizetés
  • 13. havi fizetés
  • SZÉP kártya
  • Bejárás támogatása munkaidőhöz igazított céges buszjárattal vagy saját autó esetén km alapú elszámolással (15 Ft/km)
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek csapat, modern irodai környezet
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, megközelítés céges buszjárattal a Boráros térről vagy a csepeli Auchan-tól
  • Munkaidő: kiszámítható munkavégzés hétköznapokon 8:30 és 17:00 között
Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba: