PRODUCTION PLANNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének?

Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata, e divíziója pedig a repülőgépipar területén világelső.

Bővítés végett keresünk csapatukba kollégát Szada környékére az alábbi pozícióba:

Feladatok, melyben számítanak Rád:

  • Biztosítani, hogy a termelés összhangban legyen a termelési tervvel és mérőszámokkal,
  • Vevőszolgálattól/vevőtől érkező igények beillesztése a napi-heti tervekbe,

  • Vevőszolgálattal, beszerzéssel, raktárral való folyamatos kapcsolattartás,
  • Anyaghiányok és készletszintek figyelése, valamint az emberi és gépi erőforrások optimalizálása,

  • Gyártási terv prezentálása a termelési meetingeken,

  • SAP rendszerben való adminisztráció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, vagy gazdasági területen),
  • Gyártó környezetben szerzett min. 1,5-2 éves termeléstervezői tapasztalat,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (kollégákkal és ügyfelekkel való napi kommunikációhoz),
  • Magabiztos MS Office használat (kiemelten Excel),
  • Projektszemlélet, komplex látásmód a termeléstervezési folyamatok hatékony működtetésére,
  • Kiváló priorizálási készség a szoros határidők figyelembe vételével,
  • Jó problémamegoldó képesség összetett feladatok kezelésében önállóan és csapatban egyaránt,
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és nyitott, csapatjátékos attitűd.

Előnyök:

  • ERP rendszerismeret (SAP, Oracle),
  • Termeléstervezésben szerzett többéves tapasztalat.
Miért érdemes náluk dolgozni?
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezést és kiemelkedő juttatási csomagot biztosítanak,
  • Bejárás támogatása (kiemelkedő benzintámogatás),
  • Napi szinten van lehetőség használni az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló munkakörülmények, folyamatos szakmai kihívások és hosszútávú karrierlehetőség vár,
  • Komplex gondolkodásmódot, kreativitást igénylő összetett munkakörben dolgozhatsz,
  • A vezetőség nagyfokú önállóságot biztosít a gyártásban dolgozó kollégák számára, nyitottak mások véleményére és ötleteire,
  • Speciális technológiákkal, nem a megszokott gyártási sztenderdek alapján dolgoznak, itt garantáltan nincs két egyforma nap!

Munkavégzés helye: Budapesttől kb. 30 km-re, Szada környéke. A bejárás egyénileg megoldandó, a helyszín autóval könnyedén megközelíthető és a helyszínen ingyenes parkolás biztosított.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00. Túlóra nem jellemző.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!