SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában.

Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Aktív részvétel a havi könyvelési és zárási ciklushoz kapcsolódó összes feladat előkészítésében és végrehajtásában a megadott határidőn belül
  • Az éves adóbevallások és pénzügyi kimutatások előkészítése
  • Segítse a külső könyvvizsgálóktól, belső ellenőrzéstől, kormányzati szervektől, tulajdonosoktól származó ellenőrzési kérdések koordinálásában
  • A tranzakciók időben és pontos módon történő rögzítése és elemzése a vállalati irányelveknek megfelelően
  • Megfelelő áramlási információk biztosítása a könyvelés és a kiszervezett szolgáltató között, folyamatfejlesztések és mások támogatása feladataik ellátása során
  • Kommunikáció az érintett társosztályokkal
  • Pénzügyi vezető támogatása ad hoc jellegű feladatok ellátásában
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3-4 éves teljeskörű könyvelői tapasztalat
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális, magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód
  • Rugalmasan kezeli az ad hoc jellegű feladatok ellátását és képes csapatban dolgozni
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Baranya megye

Partnerünk országos lefedettségű közúti áruszállítással és hűtött áruk fuvarozásával foglalkozó cég. Folyamatosan és dinamikusan fejlődő csapat keres vezetőt az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Our partner is the second largest building materials company in the word, employing 89,000 people in 31 countries. The Business Service Centre opened in 2016 in Budapest, providing financial services in the North Danube cluster - is looking for a new colleague. AIM OF THE POSITION: Timely and precise registration of incoming invoices to maximize the process efficiency and ensure contractual compliance.

A hirdetés lejár 14 nap múlva