PLC ÉS ROBOT PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást?

Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről!

Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

Bővülés miatt keresünk hozzájuk egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • PLC, HMI, Safety és Robot programok fejlesztése, az új gép telepítések, beüzemelések támogatása, tartalék alkatrész listák validálása.
  • Kommunikációs hibák feltárása, diagnosztizálása és megoldása különböző eszközök között (Profinet, Ethernet, egyéb).
  • Hibakeresés PLC és Robot programokban, főként présgépeken, összeszerelő gépsorokon, valamint az egyéb gépeken.
  • Gyökérok megszűntető akciókra irányuló javaslatok megfogalmazása és bevezetése a váratlan meghibásodások elkerülése érdekében.
  • MTBF és MTTR fejlesztésére irányuló akciókra irányuló javaslatok megfogalmazása és bevezetése.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat PLC és/vagy Robot programozói munkakörben.
  • Siemens S7-1500-as PLC rendszerSiemens Sinamics S120-as hajtásszabályzó magas szintű ismerete (paraméterezés, hibakeresés Starter és TIA Portal Startdrive szoftverekkel).
  • Ipari robotok programozásában szerzett tapasztalat (KUKA előny), jártasság Siemens HMI programozásban.
  • Középfokú folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (anyavállalattal való kapcsolattartáshoz, globális projektekben való részvételhez).
  • Több feladat kezelésének képessége, a határidők tudatában.
  • Rugalmas munkavégzésre való képesség gyorsan változó környezetben.
  • Magas szintű belső motiváció, tanulási hajlandóság.
  • Utazási hajlandóság (társgyárak látogatása miatt világszerte).
Előny, de nem feltétel:
  • Python programozási nyelv ismerete.
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat.
  • Ipar 4.0-s gyártó környezetben szerzett tapasztalat.
  • Német nyelvismeret.
Az alábbiakkal becsülnek meg Téged és a munkádat:
  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Cafeteria juttatást adnak.
  • Éves prémium a teljesítményed függvénye.
  • Szakmai képzések, tréningek Magyarországon és külföldön is.
  • Kiemelkedő utazási költség támogatással.
  • Hosszútávú karrierutat és kiemelkedő szakmai fejlődést ígérnek egy most induló gyárban.
Munkavégzés helye: Vecsés

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00 - 16:30-ig, heti 2 nap Home Office lehetőség.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszer-karbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban (Betanítás biztosítva van!):

A hirdetés lejár 22 nap múlva