SZENIOR SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a K&V Kft. több, mint 35 éve stabilan működő,
családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.

Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük,
ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni,
mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:
  • Nemzetközi, közúti, import és export, belföldi komplett-, részfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Megbízások teljesítésének nyomon követése
  • Szállítmányozási feladatok adminisztrációja
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Fuvarszervezéssel való szoros együttműködés
Téged keresnek, ha:
  • Minimum középfokú végzettséged van (szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 éves releváns, közúti szállítmányozásban / fuvarozásban megszerzett szakmai tapasztalatod van
  • Rendelkezel kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak
Személyes kompetenciáid:
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
  • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Képesség nagy terhelés mellett precíz és megbízható munkavégzés
Amit kínálnak Neked:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség, naponta új kihívások
  • Fiatalos, segítőkész csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Fót
Munkaidő:
  • 08:00-16:30-ig (irodai jelenléttel)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat,
fizetés igényed megjelölésével és motivációs leveled csatolásával
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva