NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a K&V Kft. több, mint 35 éve stabilan működő,
családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.

Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük,
ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni,
mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Nemzetközi fuvarozási feladatok megszervezése
  • Nemzetközi fuvarok felkutatása a piac monitorozása mellett
  • Fuvarfeladatok teljes körű megszervezése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés meglévő és új megbízókkal
  • Megbízók adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása
  • Vevőreklamációk kezelése
  • Angol / német nyelven történő kommunikáció, kapcsolattartás, munkavégzés
Téged keresnek, ha:
  • Minimum érettségivel rendelkezel
  • Fuvarozási / logisztikai területen szerezett 2-3 éves tapasztalatod van
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
Személyes kompetenciáid:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló logikai, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Csapatjátékos
  • Határozottság és magas stressz tűrő képesség
  • Agilitás, proaktivitás és átlátható munkavégzés
Amit kínálnak Neked:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Sportolási lehetőségek
Munkavégzés pontos helye:
  • Gyöngyös
Munkaidő:
  • 08:00-16:30-ig (irodai jelenléttel)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat,
fizetés igényed megjelölésével és motivációs leveled csatolásával
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva