KARBANTARTÓ MÉRNÖK

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”?

Partnerünk modern, robotizált gyárait jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok, amik Rád várnak:
  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően - és javításának megszervezése
  • 6-7 fős technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon, akár angol nyelven is
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)
Partnerünk által támasztott elvárások:
  • Felsőfokú villamosmérnöki / gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Tenni akarás, folyamatos fejlődés iránti vágy
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség
Előny, de nem elvárás:
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat termelő közegben
Mindezért cserébe az alábbi juttatásokra számíthatsz:
  • Cafeteria (SZÉP-kártya formájában is választható)
  • 13. havi fizetés (időarányosan)
  • Csatlakozási bónusz bruttó 100.000 forint
  • Éves bónusz (éves bruttó alapbér 10%-a, tavasszal kerül kifizetésre)
  • Utazási támogatás (bérletet 100%-ban térítik, autóval történő bejárás esetén 25 Ft/km)
  • Ajándék csomagok, dolgozói kedvezmények, most átalakított dolgozói ajánlási program
  • Lakhatási támogatás 100 km-et meghaladó lakhelyről történő költözés
Munkavégzés helye:
  • Bük, Vas vármegye (vasútállomástól körülbelül 10 perc sétára)
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra, rugalmasan alakítható
Amennyiben hosszútávon szeretnéd szakmai tudásodat nem csak kamatoztatni, de bővíteni is egy stabil vállalatnál, küldd el számunkra legfrissebb önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk ipari és fogászati kerámiatermékek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyük dentál üzemi csapatába keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Csatlakozz Partnerünkhöz és legyél részese egy 32 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás csapatának! Fő tevékenységi körük a forgógépek karbantartása, telepítése, beüzemelése és rezgésdiagnosztikai felügyelete, akkreditált laborukban évente több mint 3000 gépet mérnek. Jelentkezz, ha elhivatott vagy az állapotalapú, prediktív karbantartás hatékonyságáért és sikeréért! Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva