OPERATÍV KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 30 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése
és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz
és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk
KECSKEMÉTI telephelyeikre az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • 10 fő fizikai állomány irányítása 3 üzemegységben
  • Technológiai utasításokban és belső szabályzatokban és folyamatokleírásokban előírtak betartatása, ellenőrzése (általa irányított területen fegyelem és rend fenntartása)
  • A munkavállalók feladatainak meghatározása, felügyelete, ellenőrzése, beosztások és szabadságtervek készítése (csoportvezetők munkájának koordinálása)
  • Mozgóbér értékelések készítése a megadott kritériumrendszer alapján
  • Ki- és beszállítások ütemezésének egyeztetése a logisztikával
  • Gépek, berendezések, eszközök műszaki feltételeinek biztosítása a műszaki részleggel együttműködve
  • Minőségirányítási, munkabiztonsági és környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartásának felügyelete a termelés területein
  • Technológiai fejlesztések és a műszaki-és gazdasági célok megvalósításának aktív támogatása a társ területekkel közreműködve
  • Az Ügyfelek által kért hulladék elszállításának előkészítése/megszervezése
  • Munkavédelmi eszközök használatának és meglétének rendszeres ellenőrzése
  • Oktatások szervezése a munkavállalók részére
  • Vezetőség részére termelési adatokat tartalmazó jelentések készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Rendszere bejárások szervezése, vevői bejárásokon való részvétel
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programcsomag)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Kis csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Megoldás fókuszú hozzáállás
  • Magas stressztűrő képesség
Előnyt jelent:
  • Hulladékgazdásban szerzett tapasztalat
  • LEAN területen szerzett tapasztalata
  • Targoncás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Havi cafatéira
  • Havi mozgóbér
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
  • Támogató vezetők
Munkavégzés pontos helye:
  • Kecskemét
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk tiszaújvárosi irodájukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Élelmiszeripar | Vas megye

Legmagasabb szinten robotalizált gyártás. Legmodernebb technológiai környezet. Ipar 4.0. És mindez világelső élelmiszeripari nagyvállalati parterünknél jelenik meg, ahol egy óriási beruházásnak köszönhetően közel 160 új munkahelyet teremt ügyfelünk. Most rajtad a sor, hogy csatlakozz mérnökségükbe egy közel 10 fős karbantartási csapat élére, mint

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva