MŰVEZETŐ (acélszerkezet-gyártó üzem, szerelde)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és
egyedi vízgépeket gyártó Ganz EEG Kft.

Számukra keresünk 2 új kollégát VIII. kerületi gyárukba
hosszú távú munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

MŰVEZETŐ
(acélszerkezet-gyártó üzem, szerelde)
Az egyik új kolléga feladata az Acélszerkezet-gyártó üzemben dolgozó hegesztők és szerkezetlakatosok munkájának koordinálása, míg a másik művezető kolléga a Szereldében dolgozó szerelő lakatosok munkájáért lesz felelős az illetékes üzemvezetővel együttműködve.

Főbb feladatok:
  • A műszak számára megszabott feladatok teljesítésének biztosítása
  • A gyártás időben történő előkészítése, a dolgozók és a brigádok beosztása, a technológiai folyamatok betartásának ellenőrzése, ezek megsértésének időben történő kiküszöbölése
  • A kibocsátott termékek szolgáltatások minőségellenőrzése, intézkedés a selejt elkerülése érdekében és a termék (munka, szolgáltatás) minőségének javítása
  • A napi feladatok időben történő meghatározása, a dolgozók és a brigádok számára a gyártási instrukciók kiadása, valamint a berendezések kezelési szabályainak, a nyersanyagok, alapanyagok, eszközök, üzemanyagok, energiahordozók alkalmazásának meghatározása
  • A munkavédelmi és biztonságtechnikai előírások, a termelési és munkafegyelem, a termelési kultúra, a belső szabályzatok dolgozók által történő betartásának ellenőrzése, hozzájárulás a segítőkészség, figyelmesség kialakulásához a kollektívában, a termelési feladatok határidőre és jó minőségben történő végrehajtásával szembeni felelősségérzet fokozásához
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Minimum középfokú (szakirányú) műszaki végzettség
  • Releváns szakmai és legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tervdokumentáció / műszaki rajzok olvasásának képessége
  • Technológiai folyamat ismerete
  • Mérőeszközök használatának ismerete és képessége
  • Számítógépes programok (Excel, Word, SAP ...) használatának képessége
  • Határidőre, jó minőségben történő munkavégzés, pontosság, igényesség, szerteágazó figyelem, stressztűrő képesség, helytállás csapatmunkában
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú, biztos munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Hozzájárulás a világ számos táján megtalálható erőművek hatékony és biztonságos működéséhez
  • Változatos munka
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest, Kőbányai út 31/b.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Fontos az Ön számára a biztonság és, hogy az erre vonatkozó előírások betartásra kerüljenek? Szeretne egy nemzetközi csapat tagja lenni, amely folyamatos fejlődésen megy keresztül? Szerzett tapasztalatot termelésben és fontos számára a jó szervezettség? Akkor lehetőségünk Önnek szól! Partnerünk egy olasz tulajdonú multinacionális faipari gyártó vállalat, mely nagy hangsúlyt fektet a szervezeti fejlesztésre, a fenntarthatóságra és a kiváló minőség biztosítására. Legyen részese egy folyamatosan fejlődő, biztos hátterű csapatnak, az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Partnerünk az üzletberendezés specialistája. Sok éves tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik! Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Akkor add le jelentkezésed hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Szeretnél részt venni egy izgalmas gyártási projektben? Készen állsz vezetni és inspirálni a csapatot az újítások és hatékonysági célok felé miközben egy hosszútávú karrierlehetőség vár Rád? Hajlandó vagy kihívásokkal teli projektekbe fektetni a tudásodat és tapasztalatodat? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek. Most folyamatosan bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 48 nap múlva