EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER (C, C++)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízóm italcsomagolás visszaváltó gépek fejlesztésére és értékesítésére specializálódott.
Az EU-s irányelveknek megfelelő PET-üveg és alumínium betétdíj bevezetése miatt folynak teljesen új egyedi tervezésű mobilautomata fejlesztések.
A beágyazott szoftverfejlesztő csapatuk bővülése miatt keressük
mikrovezérlők programozásában jártas új munkatársukat

EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER

pozícióba.

Az alább feladatokban számítunk Rád:

  • PIC mikrokontroller családra fejlesztés
  • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Hardverközeli programok fejlesztése C, C++ programozási nyelven, egyéni, és csapatmunkában egyaránt
  • Elemző és értékelő algoritmusok fejlesztése, kódolása
  • Szoftvertesztelés
Szakismereteid az alábbi területen fontosak:
  • Legalább 3 év Linux, Rasberry, C, C++ tapasztalat
  • Fejlesztettél már PIC mikrokontroller család valamely tagjára
  • Van hardvertervezésben szerzett gyakorlatod
  • Van digitális képfeldolgozás területén szerzett tapasztalatod
  • Ismered a hardverközei programozáshoz szükséges analóg és digitális hardvereket
  • Ismered a fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszereket
  • Eligazodsz az angol nyelvű technikai dokumentációkban, szakmai kérdésekre tudsz reagálni angolul
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Előnyt jelent:
  • Webes technológiák ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
Amivel honorálják munkád:
  • Megegyezés és kompetencia szint szerinti bérezés
  • Célprémium kifizetések
  • Összetartó, együtt ötletelő, kooperatív mérnöki csapat: együtt gépészek és IT-sok
  • Választható munkaeszközök
  • Csapatépítő programok
  • Teljes spektrumú betekintés egy új találmány fejlesztésébe, gyártásába
Munkaidő:
  • Heti 40 óra
Munkavégzés helye:
  • ONSITE: Budapest X. kerület (Kőbánya - Kispest közelében)

Amennyiben szeretnél csatlakozni egy növekvő vállalathoz, mely üzleti és társadalmi szempontból is értékes tevékenységgel foglalkozik, küldd el CV-det, a " Jelentkezés" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva