PATIKA és ORVOSLÁTOGATÓ - KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Svéd tulajdonú QANTASCOPE HUNGARY orvosdiagnosztikai cég gödöllői bázissal munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
Előny:
  • Laboratóriumi tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Egészségügyi vagy biológus végzettség
Feladatkör:
  • Labordiagnosztikai szolgáltatások és termékek kereskedelmi képviselete
  • Új ügyfelek felderítése
  • Folyamatos vevőlátogatás
  • Konferencián való részvétel
  • Marketing stratégia felállítás
  • Beszámolók készítése
  • A pozíciót betöltő kolléga fő feladata patikák, laboratóriumok és orvosok látogatása Magyarország egész területén. A hozzá tartozó humán- és állatdiagnosztikai termékek, valamint laboratóriumi szolgáltatások népszerűsítése, vevőkkel történő megismertetése, valamint a vevők igényeinek felderítése. Kreatív, dinamikus, munkatársat keresünk, aki jó kommunikációs képességgel rendelkezik és szeret utazni.
Ajánlani tudunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus, összeszokott csapat
Munkavégzés helye:
  • Gödöllőn elhelyezkedő központi irodából országos munkavégzés partnereknél

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk több mint 100 országban, több mint 17.000 munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello). A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziójába, a Pest megyei régióba keresünk

A hirdetés lejár 28 nap múlva