RAKTÁR CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban és Német Alapfok írásban

Fémfeldolgozóiparban tevékenykedő német vállalat

pozícióba keres új munkatársat Győr környéki üzemébe.
Feladatok
  • A gyár raktározási folyamatának biztosítása
  • 3 fő raktári dolgozó munkájának irányítása
  • Alapanyagok, félkész és késztermékek be- és kivételezése, könyvelése
  • Raktári segédanyagok, göngyölegek tervezése, beszerzése, felügyelete
  • A raktározási tevékenységek folyamatos fejlesztése
  • A kiszállítási folyamat koordinálása és felügyelete
  • A társosztályok támogatása
  • Vevői portálok kezelése
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakterületen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Raktározási software ismeret, Navision program ismerete előny
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldás
  • Német vagy angol nyelven történő alapvető írásbeli kommunikációs képesség
Amit kínálnak
  • Versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal
  • Új építésű üzemben, kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú biztos álláslehetőség
  • Családias hangulat, barátságos modern munkakörnyezet

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat több, mint 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe: