RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR ÉS SZÁMLÁZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

1990-ben alapított nemzetközi réz és rézötvözetű félkész termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata, budapesti székhelyére keres új munkatársat az alábbi pozícióba
teljes vagy részmunkaidőben

Főbb feladatok, munkák:
  • Microsoft Dynamics NAV rendszerben szállítólevelek, számlák kiállítása
  • Bejövő áruk bevételezése
  • Telephelyre érkező vevők, spedíció kiszolgálása
  • Egyéb raktári adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office rutinszerű használata
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás elengedhetetlen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics NAV ismerete
Amit kínálunk:
  • Kiegyensúlyozott munkaviszonyok, családias légkör
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted? Ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékában programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak. Most kis létszámú, családias csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Partnerünk Export Back office csapata az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 2 nap múlva