FRONT OFFICE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint és Német Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk az Mjus World Resort & Thermal Park **** az „Év szállása” verseny 2 díját is elnyerte.

Számukra keresünk új csapattagot

pozícióba, a Front Desk Team élére, aki a csapat munkáját koordinálva gondoskodik Vendégeik igényeiről.

Főbb feladatok
  • Érkeztetési és utaztatási feladatok, számlázási és pénztár kezelési folyamatok alapos ismerete, ezek koordinálása, szükség szerinti elvégzése és elvégezetetése, a recepció teljes körű irányítása
  • A teljes Resort szolgáltatásainak alapos és átfogó ismerete és ennek ismeretében a Szállodai recepciós munkatársak munkájának koordinálása
  • Szoros együttműködés az értékesítési kollégákkal, értékesítési folyamatok alapos ismerete, értékesítési feladatok szükségszerű elvégzése (e-mailek, telefonhívások megválaszolása)
  • Folyamatos kapcsolattartás a Vendégekkel, Vendégpanaszok szakszerű kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Vezetőséggel, illetve a Resort többi szervezeti egységével
  • Szállodai recepciósok munkaidő beosztásának, szabadságolásának tervezése
  • Részvétel az új Szállodai recepciósok kiválasztási folyamatában, új Munkatársak betanítása
Téged keresnek, ha
  • Társalgási szinten kommunikálsz angolul és németül, szóban és írásban egyaránt
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben legalább 4* besorolású szállodában
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Vendégcentrikus vagy, örömedet leled a Vendégekkel való munkában
Előnyben részesítjük pályázatod, ha
  • Külföldi munkatapasztalatod van
  • Az angolon és németen kívül beszélsz más nyelveket (főként az olasz előny)
Amit kínálnak
  • Lendületes csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Resortban
Munkavégzés helye:
  • Körmend, Vas megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Pest megye

Kreatív chef-nek tartod magad és külföldön is szereztél releváns tapasztalatot? Igazi vezető egyéniségnek vallod magad, aki határozott, pontos, valamint magabiztosan lép fel minden helyzetben? Szeretnél egy olyan éttermet irányítani, ahol a kreativitás folyamatos fejlesztése, az ételek és hangulat különleges összehangolása az elsődleges cél? Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres HEAD CHEF pozícióba!

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni, amely évek óta Budapest piacvezető éttermeinek egyike? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba:

Vendéglátás, Idegenforgalom | Vas megye

Megbízónk az „Év szállása” verseny 2 díját is elnyerte. Számukra keresünk új csapattagot Olyan tehetséges Munkatársat keresünk, aki a konyhát művészetnek tartja és saját szenvedélyével csapatát is inspirálja, illetve aki a Vendégigények egyszerű kielégítésén túlmenően, meglepetést tud okozni Vendégeinknek. Megbízónk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva