GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy sikeres acélkereskedelmi vállalat, amely nemzetközi gyártóművi és kereskedelmi háttérrel is rendelkezik.

Most egy új beruházásuk működtetéséhez keresünk, kedvező egy műszakos munkarendbe, tapasztalattal rendelkező munkatársat a következő pozícióba:

GÉPKEZELŐ
Főbb feladatok:
  • Táblásító, illetve szalaghasító gépeken történő munkavégzés
  • Acéláruk (lemezek, tekercsek, szalagok) összekészítése, komissiózása
  • Áru mozgatása targoncával (2,5 - 3,0 tonnás lemezkötegek, 5 - 8 tonnás tekercsek)

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Érvényes vezető üléses vagy elektromos targonca jogosítvány
  • Acélipari gépek (táblásító/hasító) használatában való jártasság (1-3 év tapasztalat)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Targoncával történt munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Acéllemezek, tekercsek, hosszú áruk, színesfém félgyártmányok ismerete
  • Darukezelői jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér (tapasztalattól függően nettó 330-400.000 Forint)
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munka-és védőruha
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Teljes munkaidős, egy műszakos foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália park

Munkaidő: H-CS, 8:00-16:30, P 8:00-15:30

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó csapata munkatársat keres!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 4 nap múlva