VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A 70 éves múltra visszatekintő VASÚTVILL Kft.

munkatársat keres alállomási projektek villamosüzemi feladataira, az alábbi pozícióban:

Friss diplomás, illetve gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!
Feladatok:
  • Fő feladatod lesz a cégcsoport Alállomási/Távvezetékes erősáramú projektjeinek építésein a csoportok/alvállalkozók helyszíni irányítása, összefogása, a feladatok műszaki, esztétikai, határidős megfeleltetése
  • Költségkalkulációk készítése, közreműködés az ajánlatok kialakításában
  • Alvállalkozói/szállítói ajánlatok értékelése, valamint közreműködés az Alvállalkozói/ Szállítói szerződéskötésekben
  • Közreműködik a közvetlen felettese irányítása alá tartozó alállomási/erősáramú kivitelezési projektek teljeskörű vezetésében a műszaki előkészítéstől a kivitelezésen át az üzembe helyezésekig
  • Közreműködik a projekttervek, ütemtervek elkészítésében, a költségek nyomon követésében, a költségterv, az ütemterv és a határidők betartásában a Projektvezetővel
  • Közreműködik a szakági tervezők diszpozícionálásában, felügyeletében
  • Felügyeli és ellenőrizi az alvállalkozási, illetve az egyéb közreműködőkkel kötött szerződések teljesítését, valamint az előrehaladást
  • Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelővel, az Üzemeltetőkkel, a szakági Mérnökkel
  • Az alvállalkozási, illetve az egyéb közreműködőkkel kötött szerződések teljesítésének folyamatos felügyeletének és ellenőrzésének segítése
Elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök Bsc/Msc)
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód, mindemellett nyitott, megbízható, kreatív személyiség, precíz
  • Jó szervezőképesség, kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, de könnyen dolgozol együtt csapatban másokkal is
  • Mobilitás
Előny:
  • Szakmai területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit mi kínálunk:
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
Egyéb juttatások:
  • Mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek
Munkavégzés helye:
  • Országos (budapesti központ és a projektek helyszínei)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Családias jellegű vállalkozásuk új tagját keressük az alábbi pozícióba akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 17 nap múlva