SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk kereskedelmi üzletláncok számára biztosít saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszereket.

Most budapesti support csapatuk számára keresünk új munkatársat, rendszereik szervizelésére, amely történhet ügyfeleik telephelyén, vagy a budapesti központi irodájukban.

A pozíció:

Informatikai végzettségű pályakezdők, illetve 1 évnél kevesebb tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Pc alapú On-line kasszák, nyomtatók javítása, üzembe helyezése változó telephelyen
  • Szerviz raktár vezetése, adminisztrációja
  • Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások, követelmények:
  • Legalább középfokú, informatika szakirányú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Budapesti lakhely
  • Pc alapú perifériák hardveres ismerete
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság (ügyfelek, partnerek akár napi szintű felkeresése)
  • Időnként könnyű fizikai munka vállalása

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett, 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Microsoft Windows operációs rendszerek ismerete
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Microsoft Sql server alapfokú ismerete

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő (08:00-14:00 törzsidőn kívül)
  • Telefon és notebook a munkavégzéshez
  • Céges gépjármű (ügyfelekhez történő kijutáshoz, és részben magánhasználatra is, munkába járáshoz)
  • Cafeteria juttatás
  • Irodai és külső helyszínen történő munkavégzés
  • Korszerű munkafeltételek és körülmények
  • Azonnali munkakezdés lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Fehérvári út 85.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzod, motivációs leveled és végzettségedet igazoló dokumentumaid csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Hajdú-Bihar megye

Megbízónk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Hajdú-Bihar megyei szerviz csapatuk bővítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Szigetszentmiklósi szerviz csapatuk bővítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva