KIRENDELTSÉGVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk széleskörű nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű vállalat.

Most csapata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A zavartalan és biztonságos munkavégzés feltételeinek, a szükséges anyagok, vizsgálati előírások, szabványok és különböző felszerelések biztosítása
  • A laboratóriumban lévő összes vizsgálóberendezés és műszer rendszeres karbantartatásának, hitelesíttetésének és kalibrál(tat)ásának megszervezése
  • A laboratóriumra vonatkozó hatályos jogszabályok, rendeletek, hatósági előírások alapján az engedélyek megszerzése, fenntartása
  • Minőségügyi követelmények, belső szabályozások kialakítása és a munkatársakkal történő megismertetése, azok betartása és betartatása
  • A munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése, a szükséges oktatások végrehajtása
  • A laboratórium akkreditálásában való részvétel, folyamatos kapcsolattartás az akkreditáló szervvel
  • A munkatársak folyamatos szakmai és minőségügyi képzésének megszervezése, szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Kapcsolattartás szakmai és hivatalos szervekkel

Elvárások, követelmények:
  • Felsőfokú vegyészmérnöki és/vagy gyógyszeripari és/vagy gazdálkodási végzettség
  • Laboratórium vezetésében szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tárgyalásban és üzleti kommunikációban szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit Partnerünk kínál:
  • A pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Megbízható és támogató csapat

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva!