RAKTÁRVEZETŐ HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása. Az utóbbi 4 évben több, mint 3 milliárd forintos beruházást valósított meg Budafokon található telephelyén, ezáltal modern 21. századi munkakörülményeket teremtve.

Csapatukat új munkatárssal bővítenék

pozícióba.
Feladatok:
  • Raktárvezető munkájának támogatása, távollétében helyettesítése
  • Raktári tevékenység szervezése, munkafolyamatok optimalizálása
  • Napi ki-és beszállítások minőségi ellenőrzése
  • Raktári csoport munkájának koordinálása
  • Kész termék kiszállítási csoport munkájának irányítása
  • Raktár működésének zavartalan biztosítása, raktári rend fenntartása
  • Leltári tevékenység ellátása
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció kezelése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Magas szintű szervezőkészség
  • Dinamikus, aktív, önálló munkavégzés
Előny:
  • Logisztikai végzettség
  • Német nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Családbarát és kiszámítható munkaidő
  • 30 éves múltra visszatekintő német tulajdonú vállalat által biztosított hosszútávú biztonság
  • Próbaidő után cafeteria
  • Emberközpontú cégvezetés
  • Csapatépítő programok
  • Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak
Munkavégzés helye:
  • Budapest XXII. kerület
Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend, 7:00 - 15:30 között.

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gombra kattintva, friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 6 nap múlva