SERVICE ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Van tapasztalatod a CNC szerszámgépek területén? Kihívásokkal teli, változatos munkára vágysz? Mérnöki gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség, találékonyság jellemez? Akkor nálunk a helyed!

A Grintech Kft. a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek magyarországi kizárólagos forgalmazójaként, a forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínálja partnereinek. Olyan komplett megoldásokat kínálunk, melybe beletartozik a legmagasabb fémipari technológiák szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelése, valamint gyári alkatrészek biztosítása.

Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:
  • Műszaki támogatás a vállalat ügyfelei részére
  • CNC szerszámgépek üzembe helyezése, tesztelése, programozása
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Karbantartások, megelőző karbantartások validálások elvégzése
  • Termékportfólió, illetve a technológiai ismeretek magas szintű elsajátítása
  • Alkatrész beazonosítás és rendelés a gyártótól
  • Műszaki tanácsadás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év szervizelési tapasztalat, CNC területen
  • Elektromos, hidraulikai, pneumatikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Alapvető műszaki tapasztalat, megmunkálási ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó csapatjátékos
Amit kínálunk:
  • Biztonságos és hosszú távú munkaviszony
  • Versenyképes bejelentett fizetés és rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Céges telefon, laptop (magánhasználatra is)
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
  • Törökbálinti központ, országos munkavégzés az ügyfelek telephelyén
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi, ipari szivattyúk valamint laboratóriumi aprítógépek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata. A magyar piacon 2004 óta vannak jelen, és meghatározó szerepet töltenek a szegmensükben. XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik? Szívesen lenne egy évről évre fejlődő magyar cég dinamikus csapatának új tagja? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva