PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk fő profilja a hűtő-fűtő csövek gyártása és szerelése. Ma már nemcsak gumi, hanem műanyag és fém termékeket is előállítanak. A vállalat fő vevői Európa vezető autógyárai, minden ötödik Európában gyártott autóban a náluk szerelt tömlők találhatóak.

A makói leányvállalat pénzügyi és számviteli osztályának vezetésére
keresünk számukra új munkatársat

pozícióba.
Elvégzendő feladatok:
  • 7 fős pénzügyi és számviteli osztály vezetése, koordinálása
  • Éves budget tervek, előrejelzések összeállítása
  • Havi zárási és költségvetési tevékenységek elvégzése
  • Cash-flow menedzsment
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal, adóhatósági képviselőkkel, bankokkal
  • Kintlévőségek és a behajtási folyamatok menedzselése, pénzügyi teljesítések ellenőrzése
  • Pénzügyi folyamatok rögzítése SAP rendszerben
  • Éves beszámoló készítése IFRS és helyi GAAP szerint
  • Adóbevallással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Rendszeres jelentések és statisztikák készítése a cég iránymutatásai alapján
  • A vállalat pénzügyi és számviteli irányelveinek frissítése

Az ideális jelöltre jellemző:
  • Gazdasági felsőfokú (pénzügyi, számviteli) végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat pénzügy területen, vezetői tapasztalattal
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás - nemzetközi projektagokkal való kommunikáció
  • Erős IT ismeretek: MS Office, pénzügyi szoftverekben szerzett tapasztalat, SAP (FI, CO modulok)
  • Naprakész pénzügyi és számviteli ismeretek
Előny:
  • Gyártás/nemzetközi területen szerzett pénzügyi ismeretek
Amiért érdemes jelentkezni:
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások (pl. cafetéria, éves prémium, 13. havi illetmény)
  • Bejárás támogatása
  • Albérlet hozzájárulás
  • Bankoknál vállalati kedvezmény
  • Külföldi munkatapasztalat szerzés - stabil, nemzetközi anyavállalat
  • Ingyenes egészségügyi vizsgálatok, egészségbiztosítás, szemüvegtámogatás
  • Modern munkaeszközök, kedvezményes mobilflotta
  • Munkavállalói ajánlási rendszer
  • Jubiláló munkatársak elismerése
  • Csapatépítők, és még sok minden, ami kellemesebbé teszi majd a munkavégzést :)
Munkavégzés helye:
  • Makó (Csongrád-Csanád megye)
Munkaidő:
  • Napi 8 órás, kötetlen munkarend
Amennyiben rendelkezik a fent említett kvalitásokkal, várjuk frissített önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 38 nap múlva

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük pénzügyi csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Partnerünk egy országosan ismert étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat. Budapesti irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 31 nap múlva