IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már többéves tapasztalattal rendelkezel adminisztrációs, asszisztensi területen? Rugalmas munkaerő vagy, aki hatékonyan szervezi napi feladatait? Egy komplex időbeosztás kialakítása, betartása sem okoz gondot a Számodra?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk több, mint 30 éve működő vállalkozás, amely az egészségmegőrzés jegyében számos jólismert gyógyszert, vitamint és étrend-kiegészítőt gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Most számára keresünk új, lelkes munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A vezetők napi munkájának támogatása
  • A szervezet működéséhez kapcsolódó elszámolások, listák, jegyzékek szakszerű kezelése és vezetése
  • Munkatársakkal való kapcsolattartás, adminisztratív segítségnyújtás a társosztályoknak
  • Árajánlatok bekérése, levelezés lebonyolítása irodai beszállítókkal
  • Dokumentumok szkennelése és kezelése
  • Utazások és programok megszervezésében segítségnyújtás
  • Irodai beszerzések lebonyolítása
  • Recepciós napi feladatainak megszervezése és ellenőrzése, vendégek és üzleti partnerek fogadása
  • Az irodaház karbantartóival, szolgáltatókkal, fejvadász cégekkel való kapcsolattartás, ügyintézés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Többéves szakmai tapasztalat irodai adminisztrációs területen (legalább 3 év)
  • Kiváló kommunikációs képesség magyar és angol nyelven egyaránt
  • MS Excel, Word professzionális ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizítás, lojalitás, diszkréció
  • Kiváló time management és priorizálás
  • Magasfokú szervezőkészség
  • Rugalmasság és terhelhetőség

Amit Partnerünk kínál:
  • A pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Változatos feladatok
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas, 8 órás munkaidő
  • Modern, minden igényt kielégítő irodai munkakörnyezet (nagyon jó közlekedési feltételekkel)
Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Már van tapasztalatod adminisztrációs, asszisztensi munkakörben? Német nyelvtudással rendelkezel, amit szívesen is használnál mindennapi munkád során? Esetleg jártas vagy a nyomdaiparban, vagy érdeklődsz a terület iránt és szívesen sajátítanál el ezzel kapcsolatos új ismereteket? Akkor ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk sikeresen működő nyomdaipari vállalkozás, amely címke és festékszalag-gyártással, valamint címkenyomtatók forgalmazásával foglalkozik. Most számára keresünk németül kommunikálni tudó és szerető, a nyomdaiparban jártas, vagy azt megismerni kívánó új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva