PPC CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk, az PPC Média Kft. egy 2006 óta a magyar piacon lévő eredményorientált online marketing ügynökség.

Akkreditált Google Ads ügynökségként végzik tevékenységüket; partnerként együtt dolgoznak az Online Marketing Akadémiával, a Google Magyarországgal és számos "hagyományos" marketing ügynökséggel.

Fiatalos, kreatív csapatuk bővítése céljából keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • PPC csapat munkájának szakmai támogatása, koordinálása
  • Előadások, prezentációk megtartása
  • 1-2 kiemelt ügyfél kampányainak kezelése, hogy ne ess ki a gyakorlatból
  • Részvétel konzultációkon, megbeszéléseken
  • Részvétel oktatásokon, Google Ads termékújdonságokon, MeetUp-okon, stb..
  • PPC témájú blogok, cikkek megírása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - preferáltan marketing, közgazdasági területen
  • Legalább 3 év, naprakész szakmai tapasztalat PPC területen
  • Folyékony angol nyelvtudás - prezentációkhoz, tárgyalásokhoz
  • Felelősség vállalása a saját és csapat eredményeiért
  • Képesség a szakmai csapat vezetésére, munkájuk koordinálására és ellenőrzésére, fejlődésük irányítására

Előnyök:

  • Az összes Google Ads vizsga megléte
  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Analitikai eszközök profi használata
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlat:

  • A felelősséghez illeszkedő versenyképes jövedelem és prémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járási támogatás, ingyenes parkolási lehetőség a környéken
  • Kiválóan felszerelt iroda és extrák (pl.: kávé, nasi, csoki, irodai masszás)
  • Modern munkaeszközök
  • Külső és belső szakmai továbbképzések
Munkavégzés helye, ideje:
  • Budapest, XI. kerület
  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarendben,  heti 2 nap home office

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatuk élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Marketing, PR, Média | Bács-Kiskun megye

Véredben van a marketing szakma? Olyan munkahelyet keresel, ahol szükség van a kreativitásodra és az ötleteidre is? Precíz és megbízható vagy? Szeretnél fejlődni is? Most lehetőséged van csatlakozni az egyik legdinamikusabban fejlődő 100 %-ban magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz! Partnerünk, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, 32 saját és 175 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. Most számára keresünk kreatív, gyakorlott marketing szakembert, aki szívesen vállalja a kihívásokat és kész arra, hogy mielőbb a társaság marketing vezetője legyen. A pozíció:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

ntegrált kampányok, PPC közösségi média? Minőségi content marketing, termékbevezetések? Stratégiai tervezői képességeid vannak, de a részletek iránti extrém igényesség is egyaránt jellemző Rád? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk gyógyszer-és gyógyászati termékek, segédeszközök, valamint étrendkiegészítők kereskedelemével foglalkozik. Üzleti partnerei között egyaránt megtalálhatóak gyógyszernagykereskedők, drogérialáncok, nagyvállalatok, KKV-k és egészségközpontok. Most dinamikus, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva