ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az ingatlanpiacon gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat.

Ha érdekelnek az ingatlanok sikeres értékesítésének titkai, akkor te lehetsz FORTISElit Ingatlanos csapatának legújabb csillaga!

Várunk csapatunkba az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk számodra:
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, profi szakmai környezet
  • 500.000 Ft induló jövedelem, ha a betanulás során szorgalmasan elsajátítod a tudásanyagot, és teljesíted a kitűzött célokat
  • Céges telefon előfizetés-mobilinternet használattal, ami használható magáncélra is
  • Vidéki jelentkezők esetén szállás támogatás, költözés esetén
  • Teljes marketing támogatás (hirdetések, stb.)
  • Kilenc hónapon keresztül személyes mentort
  • Személyre szabott vezető
  • Elegáns irodai környezetben, kiváló munkakörülmények
Akit keresünk, vagy igazak rád:
  • Jól kommunikálsz az emberekkel
  • Átérzed és szívesen segítesz megoldani a problémájukat
  • Szereted jól öltözötten végezni a munkádat
Amik a feladataid lesznek:
  • Ingatlanok értékesítése, felkutatása
  • Teljes körű ingatlanjogi szolgáltatások (Irodai támogatással)
  • Objektív, ingyenes hitelügyintézés (Irodai támogatással)
  • Értéknövelés, INGYENES Home Staging szolgáltatással (Irodai támogatással)
  • Stresszmentes ingatlan adásvétel
Munkavégzés helye:
  • Irodánk 1149 Budapest, Róna utca 107/A alatt található
  • Nagy részben Budapest és Pest megye Budapesthez közeli régiója lesz a munkavégzésed helye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!