WORKFLOW MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Ha szeretnél egy korszerű és innovatív IT cégnél dolgozni, ez a hirdetés neked szól.

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a magyar informatikai világnak.

Átfogó megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.

Lendületes csapatukba keresünk

kollégát

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Relációs adatbázis lekérdezések – MSSQL/Oracle (alap select-ek írása),
  • Ügyfél folyamatok felmérése, folyamatábra készítése, munkafolyamatok elkészítése,
  • Specifikációk készítése, elkészült fejlesztések tesztelése, beépítése ügyfél folyamatokba,
  • Felhasználói dokumentációk bővítése új funkcionalitásokkal,
  • Átfogó tesztelési feladatok, automata teszteléshez forgatókönyvek készítése,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Projektekben való aktív részvétel, ezeknek riportolása vezetők felé,
  • Oktatások, bemutatók megtartása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú IT végzettség,
  • Legalább 0,5-1 éves tapasztalat MSSQL/Oracle kezelésében,
  • Alapszintű angol tudás (főleg írásban),
  • Folyamatábra készítési ismeret (Visio, Bizagi, stb),
  • Hatékony Google használat (pl.: fórumokhoz...),
  • Precizitás, szakmai igényesség jó problémamegoldó készséggel ötvözve,
  • Folyamatszemlélet, strukturált gondolkodásmód,
  • Legyen affinitása új dolgok megtanulására.
Előnyt jelentenek:
  • Több éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Szakirányú informatikai, igazgatási szervező végzettség,
  • MSSQL/Oracle – SQL haladó szint (update, insert, cursor, Recursive Queries, stb magabiztos használata), Job-ok írása, táblamódosítások,
  • BPMN ismerete,
  • Iratkezelésben való jártasság.
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős állás,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Modern irodai környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Tréningeken való részvételi lehetőség,
  • Hibrid munkavégzés.
Munkavégzés helye: 1117 Budapest

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 07:30-09:00 órai kezdéssel napi 8 óra. Home Office lehetőséggel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!