HR GYAKORNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk a következő pozícióba:

Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.
Amit Tőled elvárunk:
  • Aktív hallgatói jogviszony – nappali képzésen
  • Munkavállalás minimum heti 20 órában
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Nem fogunk hazudni, ez a munka tud monoton lenni, de cserébe erős toborzással kapcsolatos alapokat kapsz majd tőlünk
  • Érdeklődés a toborzás- kiválasztás területe iránt

Feladatok:
  • Munkáddal a senior recruiter kollégákat fogod segíteni
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokban az aktuális pozíciókra
  • Állásértesítő hírlevelek kiküldése nyitott lehetőségeinkre
  • Adminisztratív feladatok

Juttatások:
  • 25 év alattiaknak nettó 1495 Ft/óra
  • 25 év felettieknek nettó 1270 Ft/óra

Egyéb információ:
  • Mi az, amit nyújtani tud cégünk Neked?
  • Nálunk megismerheted a magyar munkaerőpiacot és annak szereplőit
  • Hasznos tapasztalatra tehetsz szert a toborzás világában
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt
  • Szakmai gyakorlatként tudjuk neked igazolni az itt töltött idődet
  • Ha megtetszik Neked cégünk, hosszútávon is tudunk majd neked munkalehetőséget biztosítani

Mi történik majd a kiválasztás során?

Első körben telefonon egyeztetünk veled, lesz néhány kérdésünk hozzád. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, felteszünk még néhány kérdést és megismerünk jobban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Partnerünk informatikai tanácsadó cég, amely nagy hangsúlyt fektet a projektmenedzsmentre. Fő tevékenységük projektmenedzsment és üzleti elemzési szolgáltatások nyújtása multinacionális ügyfeleik számára.

A hirdetés lejár 55 nap múlva

A Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Fő profilunk a magasan kvalifikált szellemi munkaerő toborzás, projektjeink főként mérnöki, IT, pénzügyi és logisztikai területen vannak. Országos ügyfélportfólióval dolgozunk, emellett párhuzamosan több fejlesztési projektet menedzselünk. Meglévő csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk új kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk mérnök és IT szakemberek toborzásában, illetve felsővezető keresésben is. Ha már rendelkezel 1-2 év szállodaiparban szerzett recepciós, értékesítési vagy rendezvényszervezési tapasztalattal és szeretnéd kipróbálni magad a toborzás-kiválasztás területén és megismerni a szakma rejtelmeit hirdetésünk most Neked szól. Miért Rád gondoltunk? Úgy véljük, tapasztalatodat jól tudnád kamatoztatni a mi szektorunkban is. Hiszen miről is szól a mi munkánk? Folyamatosan meg kell találjuk a legkülönbözőbb emberekkel a közös hangot, jól kell szerveznünk a munkaidőnket hiszen, folyamatosan nagy a pörgés. Mernünk kell kommunikálni hiszen ez az alapja a munkánknak, bátran kell a kihívásokat vállalnunk! Ha úgy érzed szeretnéd magad kipróbálni egy másik szektorban, de nem szeretnéd, hogy eddig megszerzett tapasztalataid kárba vesszenek, akkor mindenképp olvass tovább!

A hirdetés lejár 43 nap múlva