VÁLLALATI HITELEZÉSI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a DEBT-INVEST biztos hazai háttérrel rendelkező pénzügyi csoport, mely 1997. óta nyújt komplex üzleti megoldásokat régi és új ügyfelei részére.
Kiemelt területei a lakossági követeléskezelés és a vállalati hitelnyújtás.
Pályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:
  • Elsősorban vállalati hitelezéshez tartozó front és mid-office feladatok ellátása
  • Hiteligények előszűrése
  • Ügyfél és ügyleti dokumentáció ellenőrzése, feldolgozása
  • Hitelezés jóváhagyás utáni folyamatának lebonyolítása, szerződésírás, szerződéskötési folyamat menedzselése, közjegyzői eljárás, folyósítási feltételek ellenőrzése
  • Banki pénzügyi műveletek végrehajtása (bankszámlák kezelése, átutalások bonyolítása)
  • Hitel monitoring elvégzése
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, back office feladatok önálló menedzselése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Vállalati hitelezés eljárás és a mögöttes pénzügyi elszámolások teljes ismerete (Tőke, kamatok, díjak, költségek mozgásának ismerete)
  • Pénzügyi/számviteli ismeretek
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Képesség az önálló és csapatmunkára
  • Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos kezelése
  • Haladó excel tudás (főbb függvények, kimutatások magabiztos használata)
  • Minimum 1 év hitelezési gyakorlat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Analitikai rendszerek ismerete (Credinfo, Indecs)
  • Banki számlavezető programok ismerete
  • Hasonló szektorban szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Kiváló munkatársak
  • Szakmai továbbképzések biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület  (Tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!