FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként? Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?

Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat. Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

munkatársat.
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
  • Boráros tértől 25 perc autóútra, tömegközlekedéssel pedig HÉV és a 38-as busz segítségével könnyen elérhető
  • Céges buszjárat: Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend
  • Váltakozó műszakok, folyamatos 12 órában
Amit a cég adni tud neked:
  • Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony, műszak pótlékok
  • Nettó 14 ezer Forint cafeteria/hónap
  • Éves bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Munkaruha és munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
Feladatok, amik rád várnak:
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Fellépő hibák elhárítása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Középfokú műszaki/gépipari/technikusi végzettség
  • Minimum 1 éves tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • 12 órás munkarend vállalása
Előnyök:
  • Robot programozási ismeretek (Fanuc, Wittmann)
  • Fröccsöntő gépek (Arburg, Fanuc, Krauss Maffei, Wittman) és a többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amennyiben úgy érzed, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!