MŰSZAKI IGAZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás:

Partnerünk jelenleg jelentős profilbővítést végrehajtó szegedi építőipari cégcsoport.

Emberközpontú és barátságos csapatukba keresnek országos munkavégzésre szegedi központtal:

MŰSZAKI IGAZGATÓT

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Építésvezetés emberek irányításával,
  • Építési napló vezetése,
  • Műszaki ellenőrzés,
  • Organizáció,
  • Műszaki tanácsadás felsőkategóriás építési termékekről az értékesítés segítéséhez.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelent:
  • MŰI számmal rendelkezés,
  • Angol nyelvtudás,
  • C, E, Nehézgépkezelői jogosítvány,
  • E-napló vezetésének ismerete.
Juttatások:
  • Rugalmas bérezés,
  • Képzés,
  • Barátságos, családias csapat.
Munkavégzés helye: Szeged (olykor projekttől függően országos).

Munkaidő: Teljes munkaidő.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Országos

Konstruktív gondolkodásmód és könnyed kapcsolatteremtői készség jellemzi? Jó érdekérvényesítő képességei vannak? Ha a fentebbi kérdésekben magára ismert, ez a lehetőség csak Önre várt! Partnerünk az autóút építés, a dolomit értékesítés, valamint a talaj specializálás területén kínál egyedülálló megoldásokat. Jelenleg következő kollégájukat keresik az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk magyar tulajdonú vállalkozás. Dunaújvárosi telephelyén akár raktárkészletről, akár egyedi megrendeléssel, gyors szállítási határidővel rendelhetőek meg a házépítéshez, felújításhoz, általános karbantartáshoz szükséges építő-, és építési segédanyagok, festékek, térkövek, vakolatok, gipszkartonok, hőszigetelő anyagok, homlokzati hőszigetelő-rendszerek, vízszigeteléshez szükséges termékek, hideg- és melegburkolási segédanyagok. Keresünk részükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva