HÁZVEZETŐNŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Egyéb

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeret rendet tartani és minden apróságra kiterjed a figyelme? Szívesen gondoskodik másokról?
A konyhában is előszeretettel tölti az idejét? Megbízható munkáltatót keres?

Megbízónk havi nettó 200.000 Ft fizetést ajánl 4 órás fő állású munkáért!

Magyar tulajdonban lévő, miskolci székhellyel rendelkező vállalat vezetője keres munkaerőt az alábbi pozícióba:

HÁZVEZETŐNŐ
Feladatok:
  • Háztartás vezetése,
  • Általános rend fenntartása, takarítás,
  • A szükséges alapanyagok bevásárlása,
  • Mosás-vasalás,
  • Sütés-főzés.
Jelentkezzen, ha igazak Önre az alábbiak:
  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat házvezetőnőként vagy bejárónőként,
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és gépjárművel,
  • Kiismeri magát a modern konyhai környezetben, gépesített konyhában,
  • Előnyben részesíti az egészséges konyhát és a minőségi alapanyagokat, (ezek beszerzéséért hajlandó időt, energiát áldozni),
  • Munkájára igényes,
  • Önálló, felelősségteljes,
  • Kiváló szervezőkészséggel bír,
  • Megbízható, leinformálható.
Megbízónk kínálata:
  • Bérezés: nettó 200.000.-Ft/hó/napi 4 órás feladatvégzés
  • Tervezett foglalkoztatás: hosszútávon, főállásban napi 4 órában, esetenként rugalmasan.

Munkavégzés helye: Miskolc belvárosa

Munkaidő: Főállásban napi 4 órában, rugalmasan.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!