SZERVIZTECHNIKUS

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Fejér megye Heves megye Komárom-Esztergom megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója.

Csapatukba keresnek új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Szerviztechnikusként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • A partnereknél üzembe helyezett gépek szervizelése és karbantartása
  • Új gépek ügyfeleknél történő beüzemelése és átadása
  • Az anyacéggel való szoros kapcsolattartás
  • Bemutatókon és kiállításokon szerviz oldali támogatás nyújtása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év karbantartási vagy szervizelési területen szerzett tapasztalat
  • Hidraulikai, pneumatikus és elektronikai ismeretek
  • Aktív, középszintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Felsőfokú műszaki végzettség megléte
  • Gyenge- vagy erősáramú elektromos ismeret
  • Lotus Notes ismeret
  • Okos eszközök ismerete (smart phone, tablet)
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés+cafeteria)
  • 13. havi fizetés
  • Céges autó biztosítása a munkavégzéshez
  • Vállalati egészségbiztosítási csomag
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: 1097 Budapest, illetve országos partnerlátogatások
  • Munkaidő: Heti 40 óra, rugalmasan kezelve
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a jó minőségű tömörfa termékek előállításával foglalkozik, számos európai lombos fajok, valamint fenyőfélék nemes alapanyagának feldolgozását végzi. A cég teljes kapacitásával tudja kiszolgálni a partnereit akár bérszárítás, akár fatermékek gyártásáról legyen szó. Szabolcs - Szatmár Bereg megyei székelyére keressük leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik. Most mérőlaborja számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva