BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS IRODAI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Veresi Paradicsom Termelő és Szolgáltató Kft.

munkakör betöltésére állást hirdet.
A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:
  • Napi jelenlét ellenőrzése
  • Egyszerűsített foglalkoztatás, munkaviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése
  • Személyügyi anyagok folyamatos karbantartása
  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Havi járulék és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Pénzügyi osztály felé jelentések elkészítése, egyeztetés, kapcsolattartás
  • A ledolgozott munkaidők riportálása, távollétek, szabadságok kezelése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi dokumentációk kezelése
  • Munkavállalókkal való kommunikáció, kapcsolattartás
  • Foglalkozás Egészségügyi vizsgálatok előkészítése, szervezése, dokumentálása
  • Kölcsönzött munkavállalók  időadatainak ellenőrzése, teljesítés igazolások
  • Termelési anyagok beszerzése és bevételezése
  • Számlák iktatása, PO rögzítés
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Legalább 2 év szakirányú tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office, Excel haladó)
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság, igényes, pontos és precíz munkavégzés
Jelentkezési feltételek:
  • Középiskolai végzettség
  • Bérszámfejtő végzettség
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Kulcs-Szoft bérszámfejtő rendszer ismerete
  • Gremon munkaidő nyilvántartó rendszer ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatás
  • Bejelentett, teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Stabil, kiszámítható munkahely
Munkavégzés helye:
  • Veresegyháza, Kisrét u. 2.
Munkaidő:
  • 08.00 órától 16.30 óráig (1 óra ebédidő)

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését JELENTKEZZEN!

Küldje el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, kiegészítve az iskolai végzettséget igazoló dokumentumának másolatával a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Baranya megye

Megbízónk üzletkritikus szoftvermegoldásaival segíti ügyfeleit a vállalati szektorban és a közszférában. A különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva nyújt megoldásokat iratkezelés, e-ügyintézés, szerződéskezelés és számlajóváhagyás területén. Jelenleg is fejlődő gazdasági divíziójukhoz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Érdekel a megújuló energiák világa? Szívesen dolgoznál a környezetbarát technológiák fejlesztésének egyik vezető vállalatánál? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy svájci eredetű technológiai vállalat, amely ultra vékony, könnyű és rugalmas vékonyfilm napelemeket gyárt. A legmodernebb, szabadalmaztatott technológiájával élvonalbeli megoldásokat kínál, amelyek lehetővé teszik a az egész világon a vállalkozások számára a megújuló energiákra történő zökkenőmentes átállást. Most Kecskeméten indítja el első nagyméretű gyártóüzemét, amelynek üzemeltetésére új munkatársakat keres. A pozíció:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és érdeklődsz az IT területe iránt? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva