TERMELÉSI ADATRÖGZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő Török Kft. jellemzően export piacra gyárt különböző fémalkatrészeket.
A vállalkozás fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások nyújtását végzi.A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát.

Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát

pozícióba.

Munkavégzés:

  • 90% műhely 10% iroda

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártás során technológiai idők rögzítése. (Hegesztés, csiszolás egyéb…)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Pályakezdők jelentkezését is várják!
  • Legalább középfokú műszaki végzettség / tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos adminisztratív tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Egészségpénztár
  • Mozgóbér
  • Utazás támogatása
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Kaposvár, a tüskevári vasútállomáshoz közel

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Van már gyakorlatod asszisztensi pozícióban és szívesen vennél részt változatos szervezeti folyamatok fejlesztésében? Szeretnéd tapasztalataidat olyan közegben bővíteni, ahol támogatnak, betekintést nyerhetsz több területbe és megbecsülik munkádat? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk kiemelkedő piaci szereplője a korszerű beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardveres/szoftveres fejlesztésének, valamint értékesítésének. Most dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozó csapatának újabb tagját keressük komplex szervezetfejlesztési folyamatok és projektek adminisztratív támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szeretnél egy prémium autókkal foglalkozó cégnél dolgozni? Precízen és önállóan végzed a munkádat? Partnerünk gépjárművek tartós bérletével foglalkozik, melyhez ügyfeleik az alapszolgáltatásokon túl kiegészítő szolgáltatásokat vehetnek igénybe. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva