ENERGETIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ön is szeretne egy folyamatosan fejlődő, XXI. századi munkakörnyezetben dolgozni?
Szeretné tudását kamatoztatni és a Vas megyei régió legnagyobb beruházásában részt venni?
Akkor ezt az állást Önnek ajánljuk!

Büki székhellyel rendelkező megbízónk, bővülés miatt új munkatársat keres csapatába.

Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz az alábbi pozícióba:

ENERGETIKUS

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Az Önre váró feladatok:
  • Energiahatékonysági, megújuló energetikai projektek előkészítése, szakmai és mérnöki támogatása részben önállóan,
  • Kapcsolattartás a projektekhez kapcsolódó alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal,
  • Részvétel az energia rendszerek megtervezésében, az adott energiahatékonysági projektekhez kapcsolódó termék és szolgáltatás kínálat folyamatos fejlesztésében,
  • Kivitelezés leszervezése, nyomon követése, a területi munkák szervezése és ebből következően a területen való aktív jelenlét.
Jelentkezzen, ha igazak Önre az alábbiak:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség az alábbi területek egyikén: gépészmérnök / villamosmérnök / mechatronikai mérnök / épületgépészmérnök / energetikus,
  • Épületgépész végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk, vagy 1-3 éves épület karbantartásban vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat gyártóvállalatnál,
  • Projekt ismeretek,
  • A műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete,
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód,
  • Kiváló irányítói készség,
  • Önálló munkavégzés, részfeladatok időre történő megoldása, részvétel a sikeres gyárindításban,
  • Igény a szakmai fejlődésre, modern technológiák megismerésére,
  • Aktív angol nyelvtudás.
 A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
  • 5+ éves projektmérnöki, vagy épület karbantartásban, vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat gyártóvállalatnál.
Megbízónk kínálata:
  • Tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek,
  • Nemzetközi és belföldi karrierlehetőségek,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Cafeteria csomag,
  • 13. havi fizetés,
  • Éves bónusz,
  • Rugalmas munkarend,
  • 1 hónap fizetett szülői távollét gyermek születése után.
Munkavégzés helye: Bük

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés: 8:30-as kezdéssel.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne változatos és modern projekteken dolgozni, különböző technológiával és gyártási folyamatokkal találkozni? Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik. Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: PROJEKTMENEDZSER

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál megszerezni tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, A BETANULÁS BIZTOSÍTVA VAN! Fő felelősség: A vállalat telephelyén tervezett gyártógépek és irodaterület átalakítási / átrendezési munkáinak koordinálásának segítése.

A hirdetés lejár 22 nap múlva