ENERGETIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Épületgépészmérnöki diplomájú pályakezdő vagy netalán több éves projektmérnöki tapasztalattal rendelkező szakember vagy? Szívesen dolgoznál a világ egyik legnagyobb gyártó vállalatánál? Akkor itt a kiváló lehetőség a számodra!

Partnerünk az állateledel-gyártásának keletközép-európai központja. Jelenleg több mint 1200 munkatársat foglalkoztatnak, gyárukból naponta több mint 50 kamionnyi állateledel indul útnak a világ 42 országába.

Most új barnamezős és zöldmezős beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik.
Legújabb munkatársaikat keressük az alábbi pozícióba:

ENERGETIKUS
Leendő legfőbb feladataid:
  • Energiahatékonysági, megújuló energetikai projektek előkészítése, szakmai és mérnöki támogatása részben önállóan.
  • Kapcsolattartás a projektekhez kapcsolódó alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal.
  • Részvétel az energia rendszerek megtervezésében, az adott energiahatékonysági projektekhez kapcsolódó termék és szolgáltatás kínálat folyamatos fejlesztésében.
  • Kivitelezés leszervezése, nyomon követése, a területi munkák szervezése, ezáltal a területen való aktív jelenlét.
A pozíció eredményes betöltéséhez szükséges:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gépészmérnök / villamosmérnök / mechatronikai mérnök / épületgépészmérnök / energetikus szakon).
  • 1-3 éves tapasztalat projektmérnökként épület karbantartásban vagy üzemeltetésben gyártóvállalatnál VAGY Épületgépész végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • A műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete.
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt - felsővezetéssel történő kapcsolattartáshoz).
  • Logikus gondolkodás, mérnöki látásmód.
  • Kiváló szervező képesség.
  • Önálló munkavégzés, részfeladatok időre történő megoldása, részvétel a sikeres gyárindításban.
  • Igény a szakmai fejlődésre, modern technológiák megismerésére.
Kiválasztás során előnyt jelent, de nem feltétel:
  • 5+ éves projektmérnöki, vagy épület karbantartásban, vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat gyártóvállalatnál.
Amit a munkád megbecsüléseként a Partnerünk kínál:
  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Éves bónusz.
  • 13. havi fizetés.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Cafeteria juttatás.
  • Tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek.
  • Nemzetközi és belföldi karrierlehetőségek.
  • Rugalmas munkaidőbeosztás.
Munkavégzés helye: Bük

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés: 8:30-as kezdéssel.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne változatos és modern projekteken dolgozni, különböző technológiával és gyártási folyamatokkal találkozni? Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik. Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR PROJEKTMÉRNÖK

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Több évtizede foglalkoznak kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Dinamikusan fejlődő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva