SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy német tulajdonban lévő vegyi és műanyagforgalmazó vállalat, amely Európában és Ázsiában is jelen van.
Több mint 50 éve, 50 országban sikeres értékesítési és beszerzési piaccal rendelkezik.
Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

  • Már meglévő hazai és külföldi ügyfelek, beszállítók támogatása.
  • Új hazai és külföldi ügyfelek felkutatása telefonon, személyesen, illetve velük történő szerződéskötés lebonyolítása. (műanyag polimer alapanyagok értékesítése)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal a mindennapi üzleti tevékenységgel kapcsolatos kérdésekben.
  • Heti, havi riportok készítése ügyvezető, nemzetközi felsővezetés felé.
Partnerünk elvárásai:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (preferáltan kémia/vegyipar)
  • Legalább 1-3 év B2B értékesítési tapasztalat vegyipari területen
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag: pozícióhoz illeszkedő fizetés, egy év után éves bónusz
  • Céges autó (tankolókártyával-korlátlan magánhasználatra is)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkabeosztás (irodai jelenlét, home office, partnerlátogatás)
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület (Kossuth Lajos tér közelében)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz fényképes, angol nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Veszprém megye

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva